Collection: Kitchen Decor & Gift Ideas for Food Lovers
Serve Looks, Not Just Dinner
Spice up your kitchen with playful signs, vintage inspired accents, and quirky gifts for cooks, snackers, and wine-before-noon enthusiasts.
-
Naughty List 17oz
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD -
1.5in Pip Berry Taper Ring/Napkin Ring-Farmhouse
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Wine Cork Magnets with Tillandsia Ionantha Air Plants
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Black Large Check Kitchen Towel
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Red Kitchen Towel With Tan Lines
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Tan Kitchen Towel w/ Black Lines
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Black Ticking Kitchen Towel
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Tan & Black Check Kitchen Towel
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Mustard Kitchen Towel w/ Thin Black Lines
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Serena Spinner 4 Quad in Whitewash
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Mushroom S&P Set
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Rusty Zinc Two Jar Caddy With Jars
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.00 USD -
Round Glass Cutting board/Charcuterie/Trivet: Large 12"
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $44.00 USD -
Round Glass Cutting board/Charcuterie/Trivet: Large 12"
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $44.00 USD -
"Donkey Crown" Round Glass Cutting Board/Charcuterie Board/Trivet: Large 12"
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $44.00 USD -
Round Glass Cutting board/Charcuterie/Trivet: Small 8"
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD